WoodLAB to profesjonalny CAD, stworzony na potrzeby przemysłu meblarskiego. Głównym zadaniem narzędzia jest umożliwienie tworzenia parametrycznych mebli w 3D. System sprawdza się zarówno w dużych przedsiębiorstwach, jak i w mniejszych pracowniach, które stawiają na nowoczesność i automatyzacje.

Profesjonalny CAD nie tylko ułatwia projektowanie, ale także automatycznie generuje wycenę całego projektu lub poszczególnych mebli. Dzięki temu, przy minimalnym nakładzie pracy możliwe jest generowanie dużej liczby ofert. Przekłada się to oczywiście na większą liczbę zamówień i realizacji.

Na większą liczbę zleceń przekłada się także fotorealistyczna wizualizacja 3D, którą z powodzeniem można wykonać w programie. Pomaga to m.in. w budowaniu swojej marki za pomocą Internetu, czyli medium z największym potencjałem sprzedażowym. Wystarczy regularnie umieszczać swoje prace, a możemy liczyć na zainteresowanie odbiorców.

WoodLAB pomaga nie tylko wyceniać, ofertować i projektowa

, ale także automatyzuje produkcje. Narzędzie generuje kody na maszyny CNC. Jeden program wspiera pracę zakładu na każdym etapie. Czas, o jaki skraca się cały proces ma ogromne przełożenie, na możliwość wygenerowania większego zysku.

Co ważne profesjonalny CAD został wyposażony w obszerną bibliotekę okuć, a parametryczne generatory korpusów, wstawiania półek, formatek, drzwi, szuflad, akcesoriów sprawiają, że praca jest nie tylko szybka i efektywna, ale także przyjemna. Proces tworzenia jest płynny, co sprzyja generowaniu nowych pomysłów.

Wizualizacja 3D pomaga zweryfikować, czy dany pomysł faktycznie jest trafiony. Przed puszczeniem linii do produkcji wizualizacja 3D może być udostępniona potencjalnym kupcom i to ich opinia powinna mieć kluczowe znaczenie. Jeżeli pomysł się spodobał – warto go wdrażać!

Przed złożeniem zamówienia na program WoodLAB można go wcześniej przetestować. Pobierając wersję demonstracyjną, otrzymasz także pakiet filmów instruktażowych, które po pierwsze pomogą Ci w sprawdzeniu narzędzia, ale także umożliwią zweryfikowanie wszystkich jego funkcji.

Więcej informacji na https://ironcad.pl/