Ponad 1000 kanałów TV w Polsat Box Go

Może to zabrzmieć niewyobrażalnie, ale korzystając z PolsatBoxGo, możemy uzyskać dostęp do nawet 1000 kanałów telewizyjnych tak polskich, jak i zagranicznych.

Telewizja w Internecie na żywo

Telewizja internetowa, jaką oferuje nam serwis Polsatu to możliwość oglądania kanałów telewizji, dostępnych wcześniej w zakodowanym paśmie, na własnym telewizorze lub urządzeniach mobilnych. Aby to zrobić, konieczne jest, aby telewizor był podłączony do sieci szerokopasmowej za pośrednictwem specjalnego urządzenia, a użytkownik stał się abonentem serwisu. Zalety takiego sposobu przeglądania treści są oczywiste – jeden ekran, możliwość stworzenia własnego pakietu, korzystanie z funkcji „pauza” w czasie rzeczywistym, zapisywanie informacji. Nawet za pomocą chińskiego iPhone’a 4S, możesz oglądać programy telewizyjne.

Telewizja internetowa to zbiór treści telewizyjnych i wideo dostępnych do oglądania w Internecie. Jednocześnie telewizja internetowa działa w dwóch wersjach – nadawanie online (nadawanie w czasie rzeczywistym) i „TV na żądanie” (Video on Demand) – możliwość oglądania treści w dogodnym dla użytkownika czasie.

W PolsatBoxGo mamy do dyspozycji setki kanałów telewizyjnych. Możemy wybrać te, które nas interesują – na przykład kanały sportowe lub połączyć różne pakiety i tym samym zwiększyć ilość dostępnych kanałów telewizyjnych. To między innymi – HBO, HBO 2, HBO 3, Cinemax, Cinemax 2, AXN, AXN Black, AXN Spin, AXN White oraz Eurosport i Eleven Sports, Nickelodeon, Cartoon Netwoork i Disney, Eska i 4Fun oraz popularnonaukowe History, Discovery i National Geographic.

Czym jest PolsatBoxGo

PolsatBoxGo to następca serwisu Ipla, który był uruchomiony przez grupę Polsatu. Powstanie platformy jest związane z chęcią zapewnienia dostępu do programów Polsatu większej liczbie widzów. Ich pozostawanie w zakodowanej formule telewizji kablowej i satelitarnej, ograniczał liczbę widzów do 4 milionów. Zmiana zwiększa ten zakres do 12 milionów widzów w całej Polsce.

Polsat uprościł możliwość korzystania z Polsat Box Go i wprowadził jego pełną odpłatność. Ma to jednak swoje zalety. Po pierwsze opłata jest stosunkowo niewielka. Najdroższy pakiet kosztuje jedynie 50 złotych. Po drugie w zamian za to otrzymujemy dostęp do setek kanałów telewizyjnych. Filmów oraz seriali, a także transmisji sportowych oraz programów telewizyjnych i bibliotek. Abonament opłacamy na miesiąc z góry i w każdej chwili możemy go wypowiedzieć. Po prostu nie uiszczamy opłaty za kolejny miesiąc, a system automatycznie odetnie nam dostęp do treści filmowych. Wystarczy jednak znowu dokonać opłaty i w dowolnej chwili, ponownie możemy oglądać ulubione filmy i seriale.