Kieliszek wina, koc i dobry serial – oto przepis na smutek i nudę! Warto oglądać jedynie najlepsze światowe produkcje. Ważne, aby korzystać przy tym z legalnych źródeł. Jeśli jesteś miłośnikiem seriali medycznych lub dramatów, to mamy propozycję specjalnie dla Ciebie!

„The good doctor” – dlaczego warto oglądać ten serial?

„Dobry lekarz” to dramat medyczny wyprodukowany przez jedną z lepszych amerykańskich wytwórni filmowych. Jest to adaptacja południowokoreańskiego serialu o identycznym tytule. Emisja serialu w Polsce rozpoczęła się w roku 2017, a produkcja szybko zyskała spore grono fanów.

Shaun Murphy to młody, ambitny i niezwykle uzdolniony lekarz. Cechą, która wyróżnia go spośród innych medyków jest autyzm. Na swojej drodze spotyka on sporo ludzi, którzy skutecznie próbują stawać na drodze do jego kariery zawodowej. Nie potrafią się pogodzić z faktem, iż niepełnosprawny człowiek może być dobrym pracownikiem i szanowanym lekarzem.

Shaun Murphy, w którego postać wciela się Freddie Highmore musi stawić czoło stereotypom i uprzedzeniom. Pokonuje nie tylko własne słabości, ale też niechęć innych. Ostatecznie udaje mu się zostać częścią zespołu chirurgów prestiżowego szpitala. W prawdzie nie potrafi on nawiązywać relacji emocjonalnych, ale doskonale rodzi sobie z obowiązkami zawodowymi.

Gdzie oglądać „Dobrego lekarza”?

Ten niezwykły serial z powodzeniem możemy zobaczyć na kanałach AXN. Nie musisz jednak wykupywać specjalnych abonamentów telewizyjnych. Wystarczy rejestracja w legalnej telewizji internetowej Ipla.tv. Tam znajdziesz pakiety, dzięki którym w prosty i tani sposób dostaniesz dostęp do najświeższych odcinków produkcji.

Oprócz kwestii ekonomicznych, wielką zaletą telewizji internetowej jest jej uniwersalność. Ulubione seriale można oglądać w każdym miejscu i o każdym czasie. Wystarczy jedynie połączenie z Interentem.

IPLA stworzyła bezpłatną aplikację mobilną, dzięki której bez problemu obejrzymy „Dobrego doktora” na ekranach naszych telefonów i tabletów.

The good doctor” to wyśmienity serial, który warto obejrzeć odcinek po odcinku, od samego początku. Gwarantujemy, że nie będziesz chciał z niego rezygnować!